COM_SIMPLECALENDAR_PRINTvCal/iCal
September 2018
Straattheaterfestival Cultuurcentrum Belgica, Kerkstraat 24, 9200 Dendermonde Sat, 15 Sep 2018
Vriendenfeest, Huis van Alijn Gent Sat, 22 Sep 2018
October 2018
jaarmarkt Liedekerke Liedekerke Sat, 06 Oct 2018
December 2018
Kerstmarkt Brussel Sun, 09 Dec 2018
March 2019
In goede en kwade dagen Brouwerij St. Bernardus Watou Sat, 16 Mar 2019
May 2019
50-jarig bestaan domein Puyenbroeck Wachtebeke Sun, 05 May 2019
Muidefeesten Muide-Meulestede Sat, 18 May 2019
20 km van Brussel Koningsplein, Brussel Sun, 19 May 2019
Dag van het park Wontergem - Petegem Sun, 26 May 2019
July 2019
11 juliviering Wachtebeke Plein van OCMW, bij rusthuis; Godshuisstraat 13, 9185 Wachtebeke Thu, 11 Jul 2019
August 2019
Rijvers festival Lievegem Sat, 10 Aug 2019
September 2019
Rommelmarkt Ledeberg Sat, 14 Sep 2019
You are here: Kuit